Гудзенко Юрій Олегович

Гудзенко Юрій Олегович
Дата та місце народження: 6 листопада 1973 р., м. Кременчук, Полтавська область
Дата та місце смерті: 20 квітня 2015 (41 рік) Помер від поранень
Місце поховання: м. Кременчук, Полтавська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Помер 20 квітня 2015 р. внаслідок хвороби, яка розвинулася під час несення служби під Луганськом, де в нього почалися болі в хребті. Лікувався у Харківському шпиталі, потім був переведений до Онуфрієвської районної лікарні, за кілька днів помер.

[ред. | ред. код]

В 1989 року закінчив 8 класів кременчуцької ЗОШ № 31 міста Кременчука. Після смерті батька з 16 років працював на будівництві, допомагав мамі виховувати молодшу сестру. Пройшов строкову військову службу в лавах ЗСУ. Демобілізувавшись, повернувся до праці в будівельній галузі. Останнім часом мешкав у селі Камбурліївка Онуфріївського району.

Мобілізований 14 серпня 2014-го, старший водій-гранатометник відділення тяги та підвозу, 2-й мінометний взвод мінометної батареї 3-ї бригади оперативного призначення. Служив в Національній гвардії (стрілець, радіотелефоніст), брав участь в антитерористичній операції під Луганськом.

Під час несення служби в Луганській області стан здоров'я Юрія Гудзенка став різко погіршуватися, почалися болі в хребті, лікарі діагностували саркому кісток. Лікувався у харківському шпиталі, переведений до Онуфріївської районної лікарні.

20 квітня 2015 року Юрій Гудзенко помер.

23 квітня 2015-го похований у Секторі загиблих Героїв антитерористичної операції Свіштовського кладовища, Кременчук.

Без Юрія лишились мама та сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 2, місце 14.