Грицишин Віталій Зіновійович

Грицишин Віталій Зіновійович
Дата та місце народження: 21 липня 1982 р., м. Павлоград, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 5 вересня 2020 (38 років) смт Верхньоторецьке, Ясинуватський район, Донецька область
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 5 вересня 2020 р. поблизу смт Верхньоторецьке Ясинуватського району на Донеччині: ліквідовуючи того дня пожежу, яка загрожувала позиціям українських військ, він натрапив на мінне загородження та отримав від вибуху міни смертельні поранення. Разом з ним загинув старший сержант Володимир Хоменко.

Народився 12 липня 1982 року в Павлограді, закінчив Павлоградську середню школу № 17.

Мобілізований на військову службу в 2015 році, служив у 93-й окремій механізованій бригаді. Після завершення служби, в 2016 році, підписав контракт зі Збройними силами України.

Учасник Антитерористичної операції на сході України та Операції об'єднаних сил на території Луганської та Донецької областей від 2015 року.

Загинув 5 вересня 2020 року біля смт Верхньоторецьке внаслідок вибуху на мінному полі ворога під час гасіння пожежі. Разом з Грицишиним загинув старший сержант цього ж підрозділу Володимир Хоменко. Військовослужбовці залишились відрізані вогнем від основних сил в, так званій, «сірій зоні».

Похований 8 вересня 2020 року в Павлограді, на Єврейському цвинтарі. Прощання відбулось на подвір'ї Будинку культури ветеранів. Залишились батьки, брат, дружина та син.