Гриценко Василь Миколайович

Гриценко Василь Миколайович
Дата та місце народження: 2 червня 1975 р., с. Червоний Кут, Черкаська область
Дата та місце смерті: 18 лютого 2015 (39 років) м. Дебальцеве, Донецька область
Місце поховання: с. Червоний Кут, Черкаська область
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Зник безвісти 18 лютого 2015 р. під час відводу сил АТО з району Дебальцевого, коли у 10 км від с. Миронівки у автомобіль МАЗ, що перевозив підрозділ гвардійців, влучив ворожий снаряд. Упізнаний за експертизою ДНК серед тимчасово невідомих захисників України, похованих на Кушугумському кладовищі м. Запоріжжя. 2 жовтня 2015 р. перепохований з військовими почестями на батьківщині.

Закінчив червонокутівську ЗОШ, пройшов строкову військову службу у прикордонних військах України. Певний час служив у Дніпровському районному відділі ГУ МВС Києва. Проживав у столиці, працював продавцем. Згодом займався підприємницькою діяльністю — директор фірми з продажу будівельних матеріалів.

Призваний за мобілізацією до лав НГУ, командир відділення, 5-та рота, Харківська бригада оперативного призначення.

18 лютого 2015-го зник безвісти під час виводу українських сил з Дебальцевого — за 10 км від села Миронівки у автомобіль МАЗ, що перевозив підрозділ гвардійців, влучив снаряд.

Похований як тимчасово невідомий захисник України на запорізькому Кушугумському цвинтарі. Упізнаний за експертизою ДНК. 2 жовтня 2015-го перепохований на батьківщині з військовими почестями, в останню дорогу проводили усім селом.

Без Василя лишились мама, дві сестри, два брати, 8-річна донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 3, місце 40.