Григоришин Михайло Васильович

Григоришин Михайло Васильович
Дата та місце народження: 28 квітня 1990 р., с. Панівці, Тернопільська область
Дата та місце смерті: 31 січня 2015 (24 роки) смт Чорнухине, Попаснянський район, Луганська область
Місце поховання: с. Панівці, Тернопільська область
Звання: Солдат
Посада: Снайпер
Обставини смерті: Загинув 31 січня 2015 р. у районі Дебальцеве в результаті обстрілу ВОП Віталій поблизу смт Чорнухине (Луганська область). Разом з Михайлом загинув лейтенант О. Довгий та старший солдат С. Матусевич.

Закінчив Панівецьку загальноосвітню школу I—II ступенів. Навчався на юриста у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, який закінчив з відзнакою.

У 2012 році пішов служити в десантні війська, планував працювати в міліції. З початком війни на Сході служив у 51-ій, у жовтні його перевели в 128-у бригаду. 25 листопада бригаду перекинули під Чорнухине (Попаснянський район, Луганська область).

31 січня 2015 співслужбовці бачили, як під час обстрілу поблизу Чорнухиного, Михайло впав, але до нього не можна було дістатися через бойові дії. Тоді ж загинули лейтенант Олег Довгий та старший солдат Сергій Матусевич. Рідні довгий час сподівалися, що він живий, але 13 квітня їм повідомили, що результати ДНК-експертизи підтвердили смерть Михайла. Тіло перебувало в Дніпропетровському морзі.

У побратимів Михайла Григоришина були проблеми з транспортуванням тіла додому. І лише у середині березня 2015 року його тіло доправили з Луганська у дніпропетровський морг. 17 квітня кортеж із домовиною загиблого зустріли тернополяни на Збаразькому КПП.

Поховали героя 20 квітня у рідних Панівцях. Залишилися батьки Василь Михайлович і Ганна Василівна, 15-річна сестра Аліна.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 1.