Громовий Денис Володимирович

Громовий Денис Володимирович
Дата та місце народження: 23 січня 1987 р., с. Ємилівка, Голованівський район, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 31 серпня 2014 (27 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Росохач, Чортківський район, Тернопільська область
Звання: Солдат
Посада: Старший оператор-гранатометник
Обставини смерті: Помер 31 серпня 2014 р. від важого поранення у райлікарні смт Велика Новосілка Донецької області.

У 1994—2004 роках навчався в Ємилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи, весною 2005 року пішов на службу до збройних сил України. Проходив службу у військовій частині м. Біла Церква.

Після проходження служби проживав і працював у м. Київ. У 2007 року одружився і переїхав на постійне місце проживання в Тернопільську область.

Мобілізований 11 квітня 2014 року. Старший оператор гранатомета, 51-а окрема механізована бригада.

3-й батальйон бригади опинився в оточенні біля Оленівки, під постійним артобстрілом. Під час танкової та артилерійської атаки російських бойовиків під Іловайськом та Старобешевим та обстрілу з РСЗВ «Град» 25-26 серпня загинули та потрапили у полон десятки військовослужбовців 51-ї бригади. Також бригада понесла втрати під час виходу з оточення 31 серпня, колона була розстріляна російськими бойовиками. За іншими даними загинув у Великоновосілківському районі Донецької області.

За одними джерелами загинув 26 серпня 2014-го в бою під Іловайськом під час виходу з оточення, за іншими — помер від важого поранення, перебуваючи в районній лікарні смт Велика Новосілка Донецької області, після надання необхідної медичної допомоги та проведеної хірургічної операції його серце перестало битися ранком 31 серпня. Можливо, був поранений під Іловайськом, а помер у лікарні Великоновосілківського району після операції.

5 вересня у Катедральному соборі Верховних апостолів Петра і Павла міста Чорткова відбулась панахида за загиблим воїном Денисом Громовим. У рідному селі в останню путь його проводжали рідні та односельці, а також земляки із навколишніх сіл, Чортківського і сусідніх районів, з Тернополя.

Похований у селі Росохач Чортківського району Тернопільської області.

Залишилися дружина та двоє синів — 3-річний Максимко і 6-річний Дмитрик.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 4, місце 7.