Грязнов Борис Олегович

Грязнов Борис Олегович
Дата та місце народження: 27 лютого 1985 р., м. Запоріжжя
Дата та місце смерті: 24 серпня 2014 (29 років) с. Новоіванівка, Донецька область
Місце поховання: м. Запоріжжя
Звання: Прапорщик
Посада: Начальник військового наряду
Обставини смерті: 24 серпня 2014 р. колона НГУ потрапила в засідку бойовиків поблизу с. Новоіванівка Амвросіївського району. Загинув разом з Добровольським С.В. та Барановим М.В. Був похований у безіменній братській могилі. 10-го жовтня 2014 р. ексгумований пошуковцями Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) та привезений до м. Дніпропетровська. Опізнаний за тестами ДНК. Похований 20 червня 2015 р.

Народився 1985 року в місті Запоріжжя. Закінчив запорізьку школу та ПТУ. Пройшов строкову службу в Харкові. Саме тоді вирішив пов'язати своє життя з професійною військовою службою — як і старший брат Сергій. Начальник військового наряду 2-го відділення 1-го спеціального патрульного взводу спеціальної патрульної роти 1-го патрульного батальйону, Запорізька бригада охорони громадського порядку, національна гвардія України.

В серпні 2014 року Після заходження російських військ на територію, де велися бойові дії, підрозділи почали відхід. Нацгвардійці не відходили — чекали наказу, який отримали 24-го. 24 серпня 2014-го колона нацгвардійців потрапила в засідку терористів поблизу села Новоіванівка Амвросіївського району — на покинутому блокпосту (вояки вважали, що там ще знаходяться українські військові). Тоді ж у бою загинули старший прапорщик Сергій Добровольський та старший сержант Максим Баранов. 25 вояків потрапили до полону.

Похований у безіменній братській могилі; 10 жовтня 2014-го тіло ексгумоване пошуковцями місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан»). Тимчасово похований в Дніпропетровську.

Упізнаний за тестами ДНК, перепохований 20 червня 2015-го в місті Запоріжжя на Правобережному кладовищі.

Без Бориса лишився брат, військовослужбовець військової частини 3033, прапорщик Сергій Грязнов.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 7, місце 11.