Горкун Роман Владиславович «Смайлик»

Горкун Роман Владиславович
Дата та місце народження: 24 вересня 1994 р., м. Луганськ
Дата та місце смерті: 3 лютого 2017 (22 роки) с. Троїцьке, Луганська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-санітар
Обставини смерті: Загинув 3 лютого 2017 р. близько 19:00 під час мінометного обстрілу в районі с. Троїцьке, Попаснянський район, Луганська область.

Народився 1994 року в Луганську. Виховувався бабусею. Після закінчення загальноосвітньої школи в Луганську продовжив навчання у м. Кривий Ріг, де закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Криворізький навчально-виробничий центр» за фахом «агент з організації туризму».

Наприкінці 2014 року виїхав із захопленого російськими терористами Луганська у Кривий Ріг, до бабусі. Мешкав у Покровському районі міста. 2015 призваний до лав Збройних Сил України, проходив службу у Криворізькій танковій бригаді. Навесні 2016 підписав контракт і залишився у своєму підрозділі.

Солдат, стрілець-санітар механізованого відділення 2-го механізованого взводу 1-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону «Хижак» 17-ї окремої танкової бригади, в/ч А3283. Понад 7 місяців перебував на передовій, захищав рідну Луганщину.

3 лютого 2017 року близько 19:00, під час мінометного обстрілу російсько-терористичними військами українських позицій поблизу с. Новозванівка та Троїцьке Попаснянського району, дістав осколкове поранення у шию та голову від 120-мм міни, що влучила в окоп. Помер від поранень близько 22:15 в лікарні м. Попасна.

Похований у Кривому Розі на Алеї Слави Центрального кладовища.

Залишились батько у Києві та бабуся в Кривому Розі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 7, місце 17.