Гордійчук Олександр Михайлович

Гордійчук Олександр Михайлович
Дата та місце народження: 5 жовтня 1983 р., м. Новоград-Волинський, Житомирська область
Дата та місце смерті: 13 серпня 2014 (30 років) с. Степанівка, Донецька область
Посада: Спеціаліст служби захисту інформації
Обставини смерті: Загинув 13 серпня 2014 р. під час наступу частин супротивника здовж російсько-українського кордону та артилерійського обстрілу, що супроводжував його. Разом з Олександром загинули підполковник М. Лісовський, майор С. Гордієнко, капітан О. Обухівський, солдат Я. Даманський та ще один військовослужбовець, особу якого доки що остаточно не встановлена. Тіло О. Гордійчука знайдено на полі поміж селами Маринівка та Степанівка Місією Евакуація-200 (Чорний тюльпан) 3-го вересня 2014 р.

[ред. | ред. код]

Народився 1983 року в місті Новоград-Волинський (Житомирська область). 1994-го закінчив звягельську ЗОШ № 4. Тричі перебував у миротворчих місіях в Косово. Проживав у м. Новоград-Волинський (Житомирська область). Сержант контрактної служби, спеціаліст служби захисту інформації 30-ї ОМБр. В липні 2014-го побував удома у короткотерміновій відпустці.

Загинув під час боїв у прикордонній зоні в Донецькій області — наступали частини терористів вздовж російсько-українського кордону з артилерійським обстрілом. Разом з Олександром загинули майор Микола Лісовський, майор Сергій Гордієнко, капітан Олег Обухівський, солдат Ян Даманський та ще один військовослужбовець, особа якого остаточно не встановлена. Майже місяць відомості про Олександра розшукували його рідні, останнє повідомлення від нього було 12 серпня з району міста Амвросіївка у Донецькій області. Тіло Гордійчука знайдено на полі поміж селами Маринівка та Степанівка місією «Евакуація-200» 3 вересня 2014-го.

Поховали воїна 9 вересня 2014 року у селі Барвинівка Новоград-Волинського району.

Залишилися батьки в Новограді-Волинському, дружина Ірина, неповнолітні доньки Катруся 2008 р.н. та Люба 2014 р.н., сестра Наталія.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 5, місце 33.