Голубєв Сергій Володимирович «Голуб»

Голубєв Сергій Володимирович
Дата та місце народження: 24 січня 1979 р., м. Рівне, Рівненська область
Дата та місце смерті: 11 березня 2017 (38 років) с. Березове, Донецька область
Місце поховання: м. Рівне, Рівненська область
Звання: Сержант
Посада: Головний сержант взводу
Обставини смерті: Загинув 11 березня 2017 р. поблизу с. Березове (Мар'їнський район) Донецької області під час відбиття нападу диверсійної групи противника з боку окупованого Докучаєвська на український взводно-опорний пункт. Разом з Сергієм загинув солдат А. Дзерин.

Народився 1979 року в місті Рівне. Навчався у рівненській середній школі № 5. Закінчив рівненське Вище професійне училище за спеціальністю радіотехніка. Пізніше здобув освіту вебдизайнера у Комп'ютерній академії «Шаг». Працював вебдизайнером, розробляв рекламну продукцію.

Влітку 2014 року добровольцем пішов на фронт, у батальйон «Айдар», вереснем оформився офіційно, був снайпером-стрільцем. З жовтня 2015 — головний сержант взводу, виконував обов'язки командира 2-го штурмового взводу 1-ї штурмової роти 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 53-ї окремої механізованої бригади. 1 січня 2016 підписав контракт. Наприкінці жовтня 2016 року дістав вогнепальне поранення в ногу, але не кинув свого бойового побратима на полі бою. Лікувався півтора місяця, після чого повернувся на передову.

11 березня 2017 року загинув у бою з ворожою диверсійно-розвідувальною групою, разом із Антоном Дзериним, поблизу села Березове Мар'їнського району. Близько 14:00 «айдарівці» на спостережному пункті помітили з боку окупованого Докучаєвська пересування ДРГ у складі 4 бойовиків і відкрили вогонь на ураження з кулемету. Сергій встиг повідомити про напад, і на допомогу було вислано резерв. Після півгодинного бою ворог відступив, але в результаті зіткнення двоє українських захисників загинули.

Похований 15 березня на Алеї Героїв на кладовищі «Нове» м. Рівне.

Залишилися мати Людмила Павлівна, дружина Оксана Вікторівна та двоє дітей, — 12-річна Дарина і 7-річний Артем.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 10, місце 19.