Голуб Аркадій Юрійович «Броня»

Голуб Аркадій Юрійович
Дата та місце народження: 26 листопада 1979 р., м. Бровари, Київська область
Дата та місце смерті: 2 лютого 2015 (35 років) с. Рідкодуб, Донецька область
Місце поховання: м. Бровари, Київська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 2 лютого 2015 року під час евакуації поранених з району Нікішине - Рідкодуб (Шахтарський район) дорогою на Дебальцеве.

[ред. | ред. код]

Народився у м. Київ у Дніпровському районі. Строкову службу пройшов у танкових військах. Після офіційного розторгнення шлюбу від якого залишилась дочка Валерія 2004 р.н. переїхав з м. Київ до м. Бровари.

Мобілізований у квітні 2014-го, пройшов підготовку у Центрі «Десна», від серпня перебував поблизу Дебальцевого, стрілець 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь». У вересні зазнав поранення — контузія та зламані ребра, після лікування повернувся на фронт 24 січня 2015 року.

Загинув 2 лютого (по іншим даним 31 січня) 2015 року під час евакуації поранених з району Нікішине - Рідкодуб (Шахтарський район) дорогою на Дебальцеве, колона військових машин потрапила у засідку. Аркадій загинув у ближньому бою — від осколкових та кульових поранень, окрім того, був здійснений контрольний постріл у голову. Тоді ж поліг Сергій Москаленко[уточнити].

Тіло Голуба знайшли та вивезли наприкінці лютого.

Похований у Броварах на новому кладовищі.

Лишилися в м. Київ дочка 2004 р.н. та батьки; в м. Бровари вагітна на той час дружина Ірина та донька 2008 р.н., вже після смерті Аркадія народилася третя донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 7.