Глубоков Володимир Петрович

Глубоков Володимир Петрович
Дата та місце народження: 23 липня 1978 р., м. Прага, Чехія
Дата та місце смерті: 10 лютого 2015 (36 років) м. Краматорськ, Донецька область
Місце поховання: с. Вишевичі, Житомирська область
Звання: Майор
Посада: Начальник групи регламенту та ремонту засобів наземного обладнання та планеру технічно-експлуатаційної частини
Обставини смерті: Загинув 10 лютого 2015 р. під час обстрілу російськими бойовиками з боку Горлівки з РСЗВ Смерч аеродрому м. Краматорська (Донецька область). Разом з Володимиром загинув сержант С. Шмерецький.

Народився у Празі, де його батько Петро Володимирович, кадровий офіцер, тоді проходив військову службу. Незабаром родина повернулась до України, оселились у Василькові. Закінчив навчання у Васильківському військовому авіаційно-технічному училищі, технік з обслуговування літальних апаратів, у Збройних Силах України служив з 1995 року. 1998 року закінчив Київський інститут Військово-Повітряних Сил. Служив старшим техніком-оператором стартового загону окремого полку дистанційно-пілотованих літальних апаратів, ескадрильї, полку (апарати ВР-2 «Стриж»). Майор, начальник групи регламенту та ремонту засобів наземного обладнання та планеру технічно-експлуатаційної частини, 383-й окремий полк дистанційно-керованих літальних апаратів.

З перших днів війни на сході України перебував на передовій, очолював службу безпілотників, забезпечення польотів літаків, знешкодження ворожих апаратів.

10 лютого 2015-го близько 12:30 російські збройні формування з боку Горлівки з РСЗВ «Смерч» обстріляли місто Краматорськ (Донецька область) 300-міліметровими снарядами, які влучили в район аеродрому та у житловий сектор. Тоді ж загинули Євген Бушнін, Володимир Довганюк, Денис Жембровський, Сергій Хаустович, Сергій Шмерецький, Віктор Дев'яткін, Михайло Ілляшук, Ігор Шевченко, 29 вояків зазнали поранень.

Без Володимира лишились мама, дружина Олена, донька 2007р.н., сестра.

Похований у селі Вишевичі, звідки родом його батьки, у Радомишльському районі оголошено жалобу.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 27.