Геш Євген Іванович

Геш Євген Іванович
Дата та місце народження: 5 березня 1987 р., смт Парма, округ Усинськ, Республика Комі, РРФСР
Дата та місце смерті: 29 жовтня 2014 (27 років) с. Сокільники, Луганська область
Звання: Солдат
Посада: Навідник
Обставини смерті: Загинув 29 жовтня 2014 р. в бою з російськими бойовиками в районі села Сокільники (Новоайдарський район) на Луганщині. Військові потрапили у засідку, БТР (№ 136) десантників було підбито. Євген кулеметним вогнем прикривав відхід групи та врятував життя своїх товаришів. Група, котра змогла відійти, бачила, як БТР горів.

Народився у Комі АРСР, згідно інших даних — в селі Степне Тальнівського району. Проживав у місті Самбір з дружиною. Через рік після народження первістка дружина Євгена померла. Євген з малюком повертається до батьків на Черкащину.

В часі війни мобілізований літом 2014-го, навідник-кулеметник, 2-й десантний аеромобільний батальйон, 80-та окрема десантно-штурмова бригада.

29 жовтня 2014-го загинув у бою з російськими бойовиками поблизу села Сокільники Новоайдарського району. Військовики потрапили у засідку, БТР десантників терористи підбили; Геш кулеметним вогнем прикривав відхід групи, чим врятував життя побратимів. Група, котра змогла відійти, бачила, як БТР горів.

Без Євгена лишились батьки, 6-річний син.

Тіло не знайдено.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 8, місце 28.