Герега Олексій Віталійович

Герега Олексій Віталійович
Дата та місце народження: 18 грудня 1993 р., м. Хмельницький
Дата та місце смерті: 8 червня 2015 (21 рік) м. Красногорівка, Донецька область
Місце поховання: м. Хмельницький
Звання: Сержант
Посада: Сержант з МТЗ
Обставини смерті: Загинув 8 червня 2015 р. о 14 годині, поблизу міста Красногорівка (Мар'їнський район Донецька область), в результаті наїзду на протитанкову міну та вибуху військового автомобілю ГАЗ-53, який перевозив боєзапас на позиції українських військ. Разом з Олексієм загинули С. Керніцький, М. Чорнокнижний, С. Бедрій, О. Дорошенко, О. Бобкін та О. Мостіпан.

Народився в селі Залісся Старосинявського району). 2011 року закінчив Залісянську ЗОШ, вступив у Кам'янець-Подільський університет ім. І. Огієнка. Після року навчання продовжив вчитися у Львівській академії сухопутних військ, яку закінчив в березні 2014 року. Служив у ЗСУ за контрактом, сержант з МТЗ 28-ї окремої механізованої бригади.

8 червня 2015-го загинув поблизу міста Красногорівка — військовий автомобіль наїхав на протитанкову міну та вибухнув — ГАЗ-53 перевозив набої на позиції українських військ. Тоді ж загинули старший солдат Сергій Бедрій, солдати Олексій Бобкін, Олег Дорошенко, Сергій Керницький, Олександр Мостіпан, Максим Чорнокнижний.

Похований у місті Хмельницький (в інших джерелах — у селі Залісся Старосинявсього району).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 9, місце 5.