Гено Борис Олегович

Гено Борис Олегович
Дата та місце народження: 16 серпня 1993 р., м. Миколаїв
Дата та місце смерті: 17 червня 2015 (21 рік) м. Красногорівка, Донецька область
Місце поховання: м. Миколаїв
Звання: Солдат
Посада: Майстер групи регламенту та ремонту ЗРАД
Обставини смерті: Загинув у ніч 17 червня 2015 р. поблизу міста Красногорівка (Мар'їнський район Донецька область). Розвідники потрапили під кулеметний обстріл противника, відійшли до лісосмуги і підірвались на протипіхотній міні. Разом з Борисом загинув В. Мельников.

У 2011 році закінчив Миколаївський професійний промисловий ліцей за фахом «Взуттьовик з ремонту взуття; взуттьовик з індивідуального пошиття взуття». Після завершення навчання в ліцеї пройшов строкову службу в Збройних силах України, потому працював за фахом.

Пішов на фронт добровольцем у вересні 2014 року. Служив майстром групи регламенту та ремонту регламенту і ремонту зенітного ракетно-артилерійського дивізіону, 28-а окрема механізована бригада.

У ніч на 17 червня 2015-го загинув поблизу міста Красногорівка: розвідники потрапили під кулеметний обстріл терористів, відійшли до лісосмуги, де підірвалися на протипіхотній міні. Тоді ж загинув молодший сержант Володимир Мельников.

Без Бориса зосталася мама. Похований у Миколаєві.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений

13 серпня 2015 року — орденом «За мужність» III ступеня.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 1, місце 25.