Гелебрант Віктор Васильович

Гелебрант Віктор Васильович
Дата та місце народження: 23 січня 1972 р., с. Неліпино, Свалявський район, Закарпатська область
Дата та місце смерті: 5 квітня 2021 (49 років) смт Золоте-4, Попаснянський район, Луганська область
Місце поховання: смт Краснокутськ, Харківська область
Посада: Командир відділення–командир машини
Обставини смерті: Загинув увечері 5 квітня 2021 р. під час обстрілу позицій ЗСУ біля смт Золоте-4, отримавши смертельне поранення голови кулею ворожого снайпера.

[ред. | ред. код]

Строкову службу відбув оператором секретного зв'язку підводного човна, на Північному флоті. Після строкової мав намір підписати контракт, але повернувся додому, де, у 1993 році, одружився, в шлюбі народилася донька. Перебуваючи на заробітках у Харкові, одружився вдруге, також має доньку. Після другого розлучення одружився втретє, в Краснокутську, де й проживав з родиною: дружиною та сином. Працював слюсарем у місцевому житлово-комунальному господарстві.

Учасник Антитерористичної операції на сході України та Операції об'єднаних сил на території Луганської та Донецької областей з 2015 року, відколи був призваний за мобілізацією.

Після завершення, у 2016 році, підписав контракт із ЗСУ та служив у складі 24-ї окремої механізованої бригади, з 2018 року — у складі 92-ї ОМБр.

Загинув 5 квітня 2021 року, під час бойового чергування, біля селища Золоте-4, через поранення голови внаслідок снайперського обстрілу, здійсненого російськими найманцями.

Похований 9 квітня 2021 року в Краснокутську, де проживав. Залишились батьки, дружина, 10-річний син та дві доньки від попередніх шлюбів.