Гаврилів Богдан Миронович

Гаврилів Богдан Миронович
Дата та місце народження: 10 квітня 1999 р., м. Калуш, Івано-Франківська область
Дата та місце смерті: 4 березня 2019 (19 років) с. Лебединське, Донецька область
Місце поховання: м. Калуш, Івано-Франківська область
Звання: Солдат
Посада: Розвідник-далекомірник
Обставини смерті: Загинув удосвіта 4 березня 2019 року під час артилерійського обстрілу позицій ЗСУ поблизу с. Лебединське (Волноваський район, Донецька область).

Народився 1999 року в місті Калуш (житловий масив Підгірки) Івано-Франківської області. Закінчив загальноосвітню школу, потім навчався в калуському ВПУ № 7 за фахом лицювальник-плиточник, муляр-штукатур; займався боксом.

У 2018 році залишив навчання та вступив на військову службу за контрактом; солдат, розвідник-далекомірник 1-го батальйону 80-ї бригади.

4 березня 2019 року загинув внаслідок мінометного обстрілу поблизу села Лебединське (Волноваський район): о 6-й ранку противник з боку окупованої Ужівки почав обстріл із танків, артилерії, мінометів та ПТРК. Богдан Гаврилів передав на командно-спостережний пункт координати; близько 7:40 безпосередньо на його спостережному посту розірвалася міна. Зазнав мінно-вибухових травм, несумісних з життям.

Після прощання у Львові 8 березня 2019-го похований у Калуші; калушани на колінах зустріли колону, яка супроводила тіло Героя, Десятки священиків й тисячі калушан і побратимів зібралися в палаці культури «Мінерал» на останнє прощання.

Без Богдана лишились батьки та друзі…

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 3, місце 13.