Гаркавенко Анатолій Олександрович «Морячок»

Гаркавенко Анатолій Олександрович
Дата та місце народження: 29 грудня 1990 р., смт Делятин, Надвірнянський район, Івано-Франківська область
Дата та місце смерті: 30 січня 2016 (25 років) с. Спартак, Донецька область
Дата та місце поховання: 3 лютого 2016 р., смт Делятин, Надвірнянський район, Івано-Франківська область
Звання: Солдат
Обставини смерті: Загинув 30 січня 2016 р. внаслідок підриву на ростяжці на шахті Бутівка, в районі між містом Авдіївка та селом Спартак під Донецьком.

Народився 29 грудня 1990 року в Делятині Надвірнянського району (Івано-Франківська область).

В часі війни — солдат, кулеметник 2-го відділення 2-го взводу 1-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону 93-ї окремої механізованої бригади.

Воював у рядах ДУК «Правий сектор», батальйону «ОУН». Підписав контракт — коли підрозділ ОУН увійшов до складу 93-ї бригади; зарахований на посаду кулеметника, власне виконував завдання як сапер та стрілець-снайпер. Брав участь у боях за Піски, був у інших бойових точках на Донбасі.

30 січня 2016 року в післяобідній порі поблизу шахти «Путилівська» («Бутівка-Донецька») троє бійців під час виконання бойового завдання із розмінування-мінування у лісосмузі натрапили на «розтяжку». Анатолій загинув внаслідок підриву між Авдіївкою та селом Спартак — зазнав осколкових поранень, несумісних з життям.

Відбулося прощання у Києві та Івано-Франківську, 3 лютого 2016 року похований в Делятині.

Без Анатолія лишилися мама, сестра й наречена, з якою познайомився на війні — журналістка «Українського тижня» Лєра Бурлакова.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 7, місце 4.