Ганічев Сергій Олексійович «Лунтік»

Ганічев Сергій Олексійович
Дата та місце народження: 26 серпня 1984 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 7 серпня 2014 (29 років) с. Полтавське, Амвросіївський район, Донецька область
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 7 серпня 2014 р. під час бою в районі с. Полтавське, Амвросіївський район, Донецька область. Разом з Сергієм загинув солдат М. Кочура.

Навчався Сергій Ганічев у Криворізькій загальноосвітній школі № 119. Закінчив «Державний інститут підготовки та перепідготовки кадрів промисловості» за спеціальністю інженер, механік металургійного обладнання. Працював на «АрселорМіттал Кривий Ріг» у цеху виробництва виливниць, обрубником.

В зоні АТО перебував з 7 червня 2014 року у Старобешевському районі Донецької області. 7 серпня 2014 року була передислокація 40 БТО до Іловайська. Ввечері відправились на бойове завдання в Степано-Кринки, а вночі потрапили в засаду. Працювали снайпери. Сергій Ганічев прикривав вогнем товаришів, сам не вийшов, бився до останнього, відводив противника за собою, дав можливість евакуювати поранених.

З 7 серпня 2014 року вважався зниклим безвісти, 20 серпня 2014 знайдений загиблим у зоні антитерористичної операції. Поховали Сергія Олексійовича Ганічева на Алеї Слави Центрального цвинтаря. Залишились дружина Ірина і дочка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 8, місце 18.