Галицька Сабіна Станіславівна «Сонечко»

Галицька Сабіна Станіславівна
Дата та місце народження: 20 вересня 1994 р., с. Бастова Рудня, Житомирська область
Дата та місце смерті: 20 лютого 2018 (23 роки) с. Катеринівка, Луганська область
Посада: Старша медична сестра
Обставини смерті: Загинула 20 лютого 2018 р. о 15.08 під час виконання бойового завдання (заміна особового складу на СП) при переміщенні БРДМ в районі с. Катеринівка, Попаснянський район, Луганська область, в результаті прямого попадання ПТКР в БРДМ.

Народилась 20 вересня 1994 року у місті Новоград-Волинський. Виросла в селі Бастова Рудня Ємільчинського району на Житомирщині, де закінчила 9 класів місцевої школи. У 2014 році закінчила Новоград-Волинський медичний коледж, у якому отримала фах фельдшера. З січня 2015 року працювала акушеркою у Барашівській сільській лікарні. Надалі працювала в центральній районній лікарні смт. Ємільчине.

01 квітня 2016 року вона підписала із ЗСУ контракт, маючи велике бажання допомагати пораненим у боях солдатам, та після навчання на полігоні «Десна» почала службу старшою медичною сестрою приймально-сортувального відділення медичної роти 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Чотири з половиною місяці перебувала на фронті, рятуючи поранених українських бійців.

20 лютого 2018 року о 15:30 загинула у зоні відповідальності окремого тактичного угруповання «Луганськ», унаслідок влучання протитанкової керованої ракети російських загарбників по евакуаційній машині з червоним хрестом, біля селище Кримське, район міста Попасна Луганської області.

23 лютого 2018 року в селі Бастова Рудня Ємільчинського району Житомирської області об 11.00 попрощалися із Сабіною Станіславівною Галицькою. Її на руках пішки пронесли до сільського костелу, де відбулося відспівування. Поховали дівчину на кладовищі села Бараші.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 6, місце 23.