Гайченко Сергій Валерійович

Гайченко Сергій Валерійович
Дата та місце народження: 9 вересня 1993 р., с. Михайлівка, Синельниківський район, Дніпропетровська область
Місце поховання: с. Михайлівка, Синельниківський район, Дніпропетровська область
Посада: Командир бойової машини–командир відділення
Обставини смерті: Загинув 26 березня 2021 року від снайперської кулі під час спроби розмінування території поблизу ВОП в околицях с. Шуми (Торецька міська рада, Донецька область). Разом з Максимом загинули підполковник Сергій Коваль, старший сержант Сергій Барнич та старший солдат Сергій Гайченко.

Сергій Гайченко народився 9 вересня 1993 року у селі Михайлівка Синельківського району Дніпропетровської области України.

Після закінчення 9 класу середньої школи в 2008 році вступив до Дніпропетровського технікуму залізничного транспорту, який закінчив 31 травня 2012 року та отримав диплом молодшого спеціаліста з кваліфікацією «технік-електрик». 4 липня 2012 року прийнятий електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування 3 розряду в Енергогосподарство МКП «Дніпропетровський електротранспорт». Після виконання кваліфікаційних вимог в квітні 2013 року комісією прийнято рішення про присвоєння 4 розряду. 13 травня 2013 року Сергія було звільнено за власним бажанням.

В 2015 році був призваний на військову строкову службу до Окремого президентському полку України, брав участь у параді до Дня Незалежності України.

20 вересня 2019 року був призваний на військову службу за контрактом Синельниківським об'єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Дніпропетровської області.

Загинув 26 березня 2021 року в результаті вогню ворожого снайпера поблизу поблизу селища Шуми на Донеччині — йшов на допомогу групі саперів, котру холоднокровно розстрілювали ворожі снайпери. Тоді ж загинули підполковник Сергій Коваль, старші сержанти Сергій Барнич та Максим Абрамович, тяжких поранень зазнав старшина Сергій Бруска, поранень середньої тяжкости — старший солдат Гещук.

Похований 30 березня 2021 року в рідній Михайлівці. Залишилися мати та молодший брат.