Гага В'ячеслав Олегович

Гага В'ячеслав Олегович
Дата та місце народження: 3 серпня 1991 р., с. Плешкани, Черкаська область
Дата та місце смерті: 26 січня 2015 (23 роки) с. Спартак, Донецька область
Місце поховання: с. Плешкани, Черкаська область
Звання: Солдат
Посада: Водій–радіотелефоніст
Обставини смерті: Загинув 26 січня 2015 р. виконуючи завдання з евакуації поранених бійців з поля бою в районі с. Спартак, Ясинуватський район, Донецька область, поблизу Донецького аеропорту. В'ячеслав отримав поранення, йому намагалися надати першу допомогу, але від значної втрати крові він помер. Разом з В'ячеславом загинули солдат Синюк Д. С., прапорщик Рачок М. П., сержант Білокуров О. С., солдат Стратович А. Г. Сімейний стан: Залишился батько.

Народився 3 серпня 1991 року в селі Плешкані Золотоніського району Черкаської області. У 2006 році закінчив 9 класів загальноосвітньої школи с. Плешкані. У 2008 році закінчив загальноосвітню школу с. Гельмязів.

Був чемпіоном Черкаської області з греко-римської боротьби (серед молоді), та чемпіоном Черкаської області по бойовому самбо.

У 2010 році зайняв перше місце на Відкритому чемпіонаті Черкаської області по бойовому самбо у ваговій категорії до 90 кг.

У 2013 році брав участь у Кубку України з бойового самбо серед чоловіків, де посів п'яте місце у ваговій категорії до 82 кг.

У 2013 році закінчив Навчально-науковий інститут фізичної культури, спорту та здоров'я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Фізичне виховання». Після закінчення інституту, певний час, працював вчителем фізичної культури в загальноосвітній школі села Гельмязів Золотоніського району.

З жовтня 2013 року служив у Збройних Силах України за контрактом у 95 Житомирській окремій аеромобільній бригаді.

Навесні у складі свого підрозділу опинився в найгарячіших на той час точках війни на сході України — поблизу Краматорська та Слов'янська. Зазнавши важкого поранення в ногу, потрапив на реабілітацію, проте дуже скоро повернувся на фронт.

Загинув 26 січня 2015 року, виконуючи завдання з евакуації поранених бійців з поля бою в районі с. Спартак, Ясинуватський район, Донецька область, поблизу Донецького аеропорту. В'ячеслав дістав поранення, йому намагалися надати першу допомогу, але від значної втрати крові він помер. Тоді ж зазнали поранень старший лейтенант Костянтин Султанбагомаєв та старший солдат Микола Вознюк. У бою за шахту також загинули вояки Білокуров Олександр, Рачок Михайло, Синюк Денис, Стратович Анатолій.

29 січня 2015 року похований із почестями в рідному селі Плешкані.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 8, місце 28.