Габорак Олег Васильович «Сон»

Габорак Олег Васильович
Дата та місце народження: 24 червня 1997 р., с. Шешори, Івано-Франківська область
Дата та місце смерті: 11 грудня 2015 (18 років) с. Піски, Донецька область
Місце поховання: смт Іванків, Київська область
Посада: Начальник електростанції
Обставини смерті: Загинув 11 грудня 2015 р. близько 14:00 поблизу селища Піски (Ясинуватський район) під Донецьком в результаті обстрілу противником з протитанкового гранатомету.

Народився 1997 року в селі Шешори Косівського району, 2002-го батьки розлучилися, виховувався матір'ю. 2005 року мати розписалася із Сергієм Чекановим, проживали в Рудні-Димерській. Ходив до школи в Катюжанку, 8 і 9 класи навчався в Сукачах, куди родина переїхала на проживання. Закінчив школу, вступив в ВПТУ у Катюжанці, здобув спеціальність «адміністратор, оператор комп'ютерного набору». Після 2-го курсу на канікулах підробляв в ресторанах барменом та офіціантом; проживав у смт. Іванків.

В серпні 2014 року поїхав у Київ, до кінця грудня був волонтером в «Інфоцентрі Майдану», записувався в добровольчі батальйони, але мама просила, щоб не брали — бо йому не було 18 років. В січні 2015 Олегу вдалося записатися до батальйону «Свята Марія», на Вирлиці знаходився до літа — поки йому не виповнилося 18 років.

Солдат окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ», 93-тя окрема механізована бригада, начальник електростанції; на початку грудня перевівся в групу швидкого реагування.

11 грудня 2015 року загинув близько 14-ї години поблизу селища Піски Ясинуватського району внаслідок обстрілу терористами з протитанкового гранатомета, ще один боєць «Карпатської Січі» зазнав поранення.

Без Олега лишилися мама Світлана Чеканова-Губер, вітчим, старший брат Назар.

Похований в смт. Іванків.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 3, місце 6.