Фіцкалинець Василь Васильович «Бук»

Фіцкалинець Василь Васильович
Дата та місце народження: 11 жовтня 1974 р., с. Старе Давидково, Закарпатська область
Дата та місце смерті: 31 травня 2016 (41 рік) с. Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: м. Буча, Київська область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 31 травня 2016 р. від кулі ворожого снайпера близько 23:00 поблизу смт Зайцеве під Горлівкою (Донецька область).

[ред. | ред. код]

Народився 1974 року в селі Старе Давидково (Мукачівський район, Закарпатська область).

Проживав у містах Ірпінь та Буча із сім'єю.

Мобілізований 16 липня 2015 року до лав ЗСУ. Працював інструктором на Яворівському військовому полігоні. Здобув високий рівень підготовки, переведений на передову з квітня 2016 року; старший сержант, снайпер-розвідник 53-ї окремої механізованої бригади, командир відділення взводу снайперів.

31 травня 2016 загинув від кулі ворожого снайпера близько полуночі поблизу смт Зайцеве, в тому ж часі від мінометного обстрілу постраждало ще троє військовослужбовців.

Відбулося прощання в Ірпені та у Бучі, похований 5 червня 2016 року з військовими почестями на Алеї слави Героїв кладовища міста Буча.

Після смерті без Василя лишились батьки: Фіцкалинець Василь Лукич та Фіцкалинець Марія Михайлівна, донька Анна-Ніколетта (1998 р.н) від попереднього офіційного шлюбу Василя Фіцкалинця, які проживають в Закарпатській області та вагітна дружина Валентина та двоє хлопців — Павло (2002 р.н. від попереднього шлюбу дружини) та Богдан (2009 р.н) від загиблого, проживаючих у м. Буча.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 9, місце 26.