Дунаєвський Сергій Михайлович «Дуда»

Дунаєвський Сергій Михайлович
Дата та місце народження: 20 червня 1980 р., с. Студена, Вінницька область
Дата та місце смерті: 14 липня 2016 (36 років) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: с. Студена, Вінницька область
Звання: Солдат
Обставини смерті: Загинув 14 липня 2016 року близько другої години ночі внаслідок артилерійського обстрілу передових позицій ЗСУ поблизу м. Мар'їнка Донецької області, отримавши двa проникaючі смертельні порaнення в спину. Побратими витягнули Сергія під обстрілом до швидкої, але, нa жaль, боєць був уже без ознaк життя.

Народився 1980 року в селі Студена (Піщанський район, Вінницька область). 1996-го закінчив Студенівську ЗОШ, по тому — Крижопільське будівельне професійно-технічне училище № 9. Працював у тракторній бригаді, згодом — на різних роботах в українських містах.

23 серпня 2015 року мобілізований; солдат зенітно-артилерійського взводу, 46-й окремий батальйон спецпризначення «Донбас Україна». Брав участь у боях на сході України; псевдо «Дуда».

14 липня 2016-го по полуночі Сергій загинув на позиціях ЗСУ внаслідок артилерійського обстрілу, який вели терористи, поблизу міста Мар'їнка — два проникні поранення у спину. Побратими під обстрілом витягли його до «швидкої», але він вже не був живий.

16 липня 2016 року похований в селі Студена.

Без Сергія лишились батьки, син, два брати.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 5, місце 39.