Дрогін Сергій Олександрович «Скіф»

Дрогін Сергій Олександрович
Дата та місце народження: 22 грудня 1986 р., м. Сєвєродонецьк, Луганська область
Дата та місце смерті: 7 травня 2019 (32 роки) смт Південне, Донецька область
Посада: Командир бойової машини—командир відділення
Обставини смерті: Загинув 7 травня 2019 р. о 12:25 у бою на спостережному посту біля смт Південне на Горлівському напрямку від вогнепального поранення в груди зі снайперської зброї.

Народився 1986 року в Сєвєродонецьку (Луганська область). З дитинства захоплювався комп'ютерами, греблею на байдарках, пейнтболом та спортивним орієнтуванням. Працював адміністратором в комп'ютерному клубі.

З 2010-го проходив строкову службу у Самборі, 703-й окремий полк оперативного забезпечення, старший моторист-дизелист інженерно-містобудівної роти. Після демобілізації працював торговим представником у Сєвєродонецьку та в Києві.

На війні з 2015 року, 27 вересня 2017-го підписав контракт; старший солдат, командир бойової машини — командир відділення 2-го взводу 2-ї «афганської» штурмової роти 24 ОШБ «Айдар». Спочатку був військовим медиком, потім — снайпером. Після навчання на полігоні став командиром відділення. Воював біля Травневого, Кримського—Жолобка та Південного.

7 травня 2019 року загинув в обідню пору у бою на спостережному посту біля смт Південне від вогнепального поранення в груди зі снайперської зброї.

11 травня 2019-го похований в Сєвєродонецьку — на Алеї Героїв/

Без Сергія лишились батьки, сестра й дружина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 7, місце 1.