Древаль Олексій Вікторович

Древаль Олексій Вікторович
Дата та місце народження: 22 жовтня 1984 р., м. Кременчук, Полтавська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (29 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: м. Кременчук, Полтавська область
Посада: Старший навідник
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2 вересня 2014 р. тіло Древаля О.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

[ред. | ред. код]

Народився 1984 року в місті Кременчук (Полтавська область). Закінчив загальноосвітню школу (нині колегіум) № 25, ВГТУ-7, працював пропарювальником на «Промсистемі». Пройшов строкову військову службу у ДПСУ, спочатку у Навчальному центрі ДПСУ (Оршанець), потім — в Одеські області. Серпнем 2004 року брав участь у військовому параді з нагоди Дня незалежності України. В АТО служив за контрактом з 31.07.2014.

У часі війни — доброволець, старший навідник, 93-тя окрема механізована бригада.

29 серпня 2014 р. в Іловайському «котлі», під час бою, при обстрілі з мінометів і бронетехніки був поранений — пробита стегнова артерія. Друзі Олексія виносили його та самі потрапили під обстріл. Поранений О.Древаль стік кров'ю.

2 вересня 2014-го 88 тіл загиблих вояків привезено до запорізького моргу. Упізнаний побратимами та родиною. Похований в Кременчуці.

Вдома лишилися дружина, двоє дітей, сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 29.