Довгий Микола Григорович

Довгий Микола Григорович
Дата та місце народження: 12 травня 1977 р., с. Мартинівка, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 27 квітня 2015 (37 років) с. Спартак, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Водій
Обставини смерті: Загинув 27 квітня 2015 р. від вибухової травми, внаслідок військових дій в зоні антитерористичної операції на сході України.

Народився 1977 року в селі Мартинівка на Кіровоградщині, був старшим сином в родині Довгих. Після закінчення школи вступив до Уманського профтехучилища, здобув робітничу про­фесію токаря, у Кам'янечому закінчив курси водіїв. Після проходження строкової військової служби в Збройних силах поїхав до столиці, влаштувався водієм на одному з київських заводів, — доставляв будівельні матеріали замовникам. Мешкав поблизу Києва — у Києво-Святошинському районі, згодом перевіз туди і свою сім'ю. Любив рибалити.

Під час Революції Гідності приєднався до протестів на київському Майдані.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України у вересні 2014-го призваний за частковою мобілізацією.

Солдат, водії 11-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» 72-ї окремої механізованої бригади, в/ч польова пошта В2262. Виконував завдання на території проведення антитерористичної операції, служив водієм автобуса, перевозив особовий склад і боєприпаси.

27 квітня 2015-го загинув від вибухової травми, якої зазнав під час виконання військового завдання в районі Донецька, поблизу окупованого села Спартак.

Похований на кладовищі рідного села Мартинівка.

Залишилися батьки, брати, дружина Оксана, доньки — Олена і Каріна (1999 і 2002 р.н.), та син — Валентин (1997 р.н.).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 3, місце 9.