Довгаль Анатолій Олександрович «Дід»

Довгаль Анатолій Олександрович
Дата та місце народження: 21 січня 1959 р., с. Перемога, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 10 червня 2017 (58 років) с. Павлопіль, Донецька область
Посада: Розвідник-кулеметник
Обставини смерті: Загинув 10 червня 2017 р. під час обстрілу СП в районі с. Павлопіль, Волноваський район, Донецька область. Разом з Анатолієм загинули молодший сержант С. Горо та старший солдат В. Звездогляд.

Народився 1959 року в смт Комісарівка на Луганщині. За часів СРСР пройшов строкову військову службу в радянській армії. Мешкав у Павлограді, потім у Дніпропетровську. В 2008 році придбав будинок у невеличкому селі Перемога, що підпорядковане Підгородненській міській раді.

Під час російської збройної агресії проти України 14 березня 2016 року уклав контракт на військову службу «до закінчення особливого періоду». Спочатку у військкоматі відмовляли — за віком і станом здоров'я, але Анатолій домігся свого. Після проходження навчання на Яворівському полігоні вирушив на фронт, служив у роті глибинної розвідки.

Старший сержант, розвідник-кулеметник розвідувальної роти 74-го окремого розвідувального батальйону, в/ч А1035, смт Черкаське, Дніпропетровська область.

10 червня 2017 року, успішно відбивши атаку ворога, українські захисники зупинили наступ російсько-терористичних угруповань поблизу с. Павлопіль Волноваського району. Пізно ввечері внаслідок прямого влучення міни у бліндаж на спостережному пункті загинули старший сержант Анатолій Довгаль та молодший сержант Сергій Горо. Тоді ж загинув навідник 10-го мотопіхотного батальйону старший солдат Віталій Звездогляд.

Похований 13 червня на кладовищі міста Підгородне Дніпровського району Дніпропетровської області, на Алеї почесних поховань.

Залишились дружина Ольга Веклюк і син Максим (2011 р. н.), двоє синів від першого шлюбу — Сергій (1978 р. н.) та Анатолій (1985 р. н.), дві онуки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 8, місце 34.