Довбня Олег Олександрович «Псих»

Довбня Олег Олександрович
Дата та місце народження: 23 червня 1993 р., м. Кременчук, Полтавська область
Дата та місце смерті: 25 березня 2016 (22 роки) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Кременчук, Полтавська область
Звання: Солдат
Посада: Старший розвідник—оператор
Обставини смерті: Загинув 25 березня 2016 р. під час інтенсивного обстрілу в промзоні міста Авдіївка (Донецька область).

Народився 1993 року в місті Кременчук (Полтавська область). Захоплювався боксом, закінчив кременчуцький колегіум № 25, вечірню школу № 3, Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості № 19, здобув професію штукатура-лицювальника та плиточника. 2011 року проходив військову службову в Кам'янці-Подільському, в/ч 1107. Демобілізувався, працював у приватному охоронному агентстві.

13 серпня 2015 року мобілізований; солдат, старший розвідник—оператор 2-го розвідувального підрозділу, 90-й окремий десантнтй штурмовий батальйон «Житомир». Зі слів бійців та командування батальйону під час активних бойових дій Олег вів себе героїчно та постійно знаходився на найбільш загрозливих напрямках.

25 березня 2016-го загинув під час інтенсивного обстрілу терористами в промзоні Авдіївки. Олег того дня заступив на чергування — спостережний пост та під час обстрілу не покинув пост, продовжував вести спостереження за ворогом який розпочав наступальні дії мілкими групами, та був смертельно поранений осколком від міни у шию.

30 березня 2016 року похований у секторі героїв АТО Свіштовського кладовища міста Кременчука. Колона комунальної техніки з КАТП-1628, де працює Олеговий батько, прощалася з Героєм під гудіння сирен.

Залишився батько Олександр Миколайович, дідусь та бабця.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 2, місце 30.