Дорошенко Олег Вікторович

Дорошенко Олег Вікторович
Дата та місце народження: 19 травня 1971 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 8 червня 2015 (44 роки) м. Красногорівка, Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Посада: Начальник радіостанції
Обставини смерті: Загинув 8 червня 2015 р. о 14 годині, поблизу міста Красногорівка (Мар'їнський район Донецька область), в результаті наїзду на протитанкову міну та вибуху військового автомобілю ГАЗ-53, який перевозив боєзапас на позиції українських військ. Разом з Олегом загинули О. Герега, С. Керніцький, М. Чорнокнижний, С. Бедрій, О. Бобкін та О. Мостіпан.

За станом здоров'я міг не йти на фронт — хворів, переніс операції. Коли ж прийшла повістка, не відмовився. Мобілізований 18 березня 2015 року; начальник радіостанції інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення, 28-ма окрема механізована бригада. При перебуванні у зоні бойових дій кілька тижнів не виходив на зв'язок — були на виконанні завдання, потрапили під обстріл.

8 червня 2015-го загинув поблизу міста Красногорівка — військовий автомобіль наїхав на протитанкову міну та вибухнув — ГАЗ-53 перевозив набої на позиції українських військ. Тоді ж загинули сержант Олексій Герега, старший солдат Сергій Бедрій, солдати Олексій Бобкін, Сергій Керницький, Олександр Мостіпан, Максим Чорнокнижний.

Після здійснення упізнання Олега поховали 15 серпня 2015-го на Берковецькому кладовищі.

Лишились мама, дружина Сніжана та двоє неповнолітніх дітей 2000 р.н. — Федір й Максим, сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 9, місце 6.