Долгов Ігор Олександрович

Долгов Ігор Олександрович
Дата та місце народження: 20 травня 1964 р., м. Зоринськ, Луганська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (50 років) с. Чумаки, Донецька область
Посада: Заступник командира роти з озброєння
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором. 14-го вересня 2014 р. тіло було знайдено пошуковою групою Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) у полі в урочищі Червона Поляна неподалік від с. Чумаки й привезене у Запоріжжя. Загинув разом з військовослужбовцями 40-го батальйону: Нечепуренко К.В., Джаданом І.М., Конопацьким С.В., 51-ї механізованої бригади: Малишем В.В., Зелінським В.А., а також ще з одним досі невстановленим бійцем. Упізнаний за тестами ДНК.

[ред. | ред. код]

Народився 1964 року в місті Зоринськ (Перевальський район, Луганська область). До першого класу пішов у Первомайську восьмирічку, котру й закінчив. Пройшов строкову службу в РА. Закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інститут, інженер-гідротехнік. Працював в Апостолівському відділку зрошувальних систем інженером-гідротехніком.

Під час війни з травня 2014 року — заступник командира роти з озброєння, 40-й батальйон територіальної оборони «Кривбас».

Загинув при виході колони з Іловайська «гуманітарним коридором», який був обстріляний російськими військами. Разом з ним загинули військовики 40-го батальйону Іван Джадан, Костянтин Нечепуренко, Сергій Конопацький, 51-ї механізованої бригади — Василь Зелінський, Віталій Малишев, два невідомі бійці. Пошукова група місії «Експедиція-200» («Чорний тюльпан»)

Перебував у списку зниклих безвісти.

14 вересня 2014 року у полі в урочищі Червона Поляна біля Чумаків пошукова місія відшукала тіла, перевезені у Запоріжжя.

Без Ігоря лишились дружина Юлія, дочка Олеся, зять Володимир, онук Лев.

Похований в селі, у котрому проживав — Перше Травня.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 1, місце 35.