Добрянський Леонід Цезарович «Старий»

Добрянський Леонід Цезарович
Дата та місце народження: 31 липня 1974 р., с. Зарудинці, Ружинський район, Житомирська область
Дата та місце смерті: 13 червня 2020 (45 років) с. Троїцьке, Луганська область
Місце поховання: м. Київ
Звання: Прапорщик
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув увечері 13 червня 2020 р. внаслідок мінно-вибухової травми, отриманої під час мінометного обстрілу позицій ЗСУ поблизу с. Троїцьке Попаснянського району на Луганщині.

Народився 1974 року в селі Зарудинці (Житомирська область). Від 1992-го мешкав у місті Київ (Оболонський район). З того ж року проходив строкову військову службу в Національній гвардії. 1994-го закінчив школу прапорщиків, служив до 1999 року. Працював у Державній службі охорони, по тому — в пожежній частині, згодом на склозаводі, з січня 2010 року — на ДП «Антонов»; плавильник металу та сплавів 4-го розряду. У 2013 році закінчив авіаційний технікум — спеціальність «виробництво авіаційних літальних апаратів», здобув професію техніка-технолога.

Одним з перших пішов на фронт, з 28 березня 2014-го по 2015 рік воював у складі 72-ї бригади, батальйонна розвідка. Влітку, під час боїв у Червонопартизанську зазнав контузії — міна впала біля бліндажа. З осені 2015-го проходив службу в 30-й бригаді; прапорщик, командир відділення взводу управління розвідувальної роти. Виконував завдання у багатьох гарячих точках — Маріуполь, Бахмут, Світлодарська дуга. Здавав в госпіталі кров для поранених побратимів.

13 червня 2020 року пізнього вечора загинув від мінно-вибухової травми — внаслідок мінометного обстрілу терористами, під час виконання бойового завдання на спостережному пункті поблизу села Троїцьке Попаснянського району.

Могила Леоніда Добрянського.

Похований на Алеї Слави Лук'янівського військового кладовища міста Києва.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 9, місце 22.