Діллер Роман Олександрович

Діллер Роман Олександрович
Дата та місце народження: 24 квітня 1979 р., с. Семиозерне, Кустанайська область, Казахстан
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (35 років) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: с. Шкурупіївка, Решетилівський район, Полтавська область
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 року під час бою з російськими військами у с. Червоносільському, коли українська колона намагалась прорватись з Іловайського котла. За свідченням очевидця, загинув поруч з машиною, в якій їхав, не доїжджаючи до с. Червоносільського. 3 вересня 2014 р. тіло Діллера Р.О. разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. Ідентифікований на підставі тестів ДНК.

Народився в Казахстані, з дитинства проживав у селі Шкурупіївка, Решетилівський район. Закінчив Решетилівську ЗОШ, Решетилівське професійно-технічне училище № 52, здобув професії тракториста-машиніста широкого профілю, слюсаря-ремонтника, водія автомобіля. Після армійської служби працював у сільському господарстві.

Мобілізований 31 липня 2014 року, старший сержант, командир міномета мінометної батареї, 93-тя окрема механізована бригада.

Загинув під час виходу з оточення під Іловайськом в районі села Червоносільське. За свідченням очевидців, загинув рятуючи пораненого поруч з машиною, в якій їхав, не доїжджаючи до села Червоносільського.

3 вересня 2014-го тіло Романа разом з тілами 96 інших загиблих було доставлене до Дніпропетровська. Упізнаний за експертизою ДНК серед похованих на Краснопільському цвинтарі невідомих Героїв.

Залишились батьки похилого віку, дружина, неповнолітній син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 28.