Дятлов Сергій Володимирович «СВД»

Дятлов Сергій Володимирович
Дата та місце народження: 22 листопада 1974 р., м. Маріуполь, Донецька область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (39 років) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Вранці 29 серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, їхав у кузові броньованої вантажівки КАМАЗ у складі автоколони батальйону Донбас по дорозі з с. Многопілля до с. Червоносільського. Коли КАМАЗ вже в'їзджав до с. Червоносільського, по ньому вистрілів російський танк. Кабіну вантажівки розірвало, а потім здетонував боєкомплект у кузові. Загинув у КАМАЗі разом з Стафом, ВДВ, Контрою, Рухою, Кавказом, Русом та Лисим. Упізнаний за результатами експертизи ДНК.

[ред. | ред. код]

Народився 1974 року в місті Маріуполь.

В часі війни — стрілець резерву, батальйон «Донбас» (офіційно — не оформлений), псевдо «СВД».

Ранком 29 серпня 2014 року загинув під час виходу «зеленим коридором» з Іловайського котла. Їхав у кузові броньованого «КАМАЗа» в складі автоколони батальйону «Донбас» по дорозі з села Многопілля до Червоносільського. Коли «КАМАЗ» вже в'їжджав до Червоносільського, по ньому вистрілив російський танк. Кабіну розірвало, здетонував боєкомплект у кузові. Тоді ж загинули «Стаф», «Руха», «Контра», «ВДВ», «Кавказ», «Рус», «Лисий».

Залишились дружина та два сини, а також доросла донька від першого шлюбу. Молодший син народився через 8 місяців після загибелі батька.

Був похований на Краснопільському кладовищі в м. Дніпро, як неідентифікований захисник Батьківщини. 6 вересня 2017 року Павло Нетьосов, керівник організації «Цитадель», повідомив про ідентифікацію решток Сергія. 12 вересня 2017 року відбулося прощання на Краснопільському кладовищі, на могилі, яка відтепер матиме ім'я.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 7, місце 26.