Демидов Юрій Геннадійович

Демидов Юрій Геннадійович
Дата та місце народження: 3 лютого 1983 р., с. Богатир, Запорізька область
Дата та місце смерті: 5 вересня 2014 (31 рік) с. Широкине, Донецька область
Місце поховання: с. Радивонівка, Якимівський район, Запорізька область
Звання: Солдат
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Загинув вранці 5 вересня 2014 р. в результаті неочікуваного мінометного обстрілу в районі с. Широкине, що розташоване між Маріуполем і Новоазовськом. Разом з Юрієм загинули старший солдат Попов В. Г. та старший солдат Комар В. С. Сімейний стан: Залишились батьки, дві сестри та брат.

Пройшов строкову службу в лавах ЗСУ, по тому працював у Борисполі.

Солдат-гранатометник, 23-го батальйону територіальної оборони Запорізької області «Хортиця».

5 вересня 2014 року, ще до настання «часу тиші», солдати Збройних Сил України вибили бойовиків із Широкиного та продовжили наступ в напрямі Новоазовська — розпочалися дії о 6-й ранку українською артпідготовкою, після того рушили танки і регулярні частини, за ними — Нацгвардія і добровольчі батальйони. Вранці цього дня при спробі в складі першої мотопіхотної роти, посиленої танковою ротою 17ОТБ, з боєм зайняти місто Новоазовськ під час несподіваного мінометного обстрілу загинули бійці 23 ОМПБ — старші солдати В'ячеслав Комар, Володимир Попов та солдат Юрій Демидов. Юрій їхав на броні танку, коли в нього влучив снаряд.

Тіло Демидова було захоронене в селі Заїченко Новоазовського району. Після довгих перемовин 24 жовтня його вдалося вивезти до запорізького моргу. Після проведення експертизи ДНК воїна поховали в Радивонівці 28 листопада 2014 року.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 2, місце 21.