Демуренко Дмитро Сергійович «Мультик»

Демуренко Дмитро Сергійович
Дата та місце народження: 18 липня 1994 р., с. Старомлинівка, Донецька область
Дата та місце смерті: 6 серпня 2016 (22 роки) с. Кримське, Новоайдарський район, Луганська область
Місце поховання: смт Велика Новосілка, Донецька область
Посада: Заступник командира бойової машини–навідник-оператор
Обставини смерті: Загинув 6 серпня 2016 року біля селища Кримське Новоайдарського району Луганської області, підірвавшись на міні-розтяжці разом з молодшим сержантом Є. Садовничим та молодшим сержантом Т. Кириченком. Бійці проводили рекогносцировку переднього краю.

Народився 1994 року в селі Старомлинівка (Великоновосілківський район, Донецька область). В селі Любимівці (Гуляйпільський район) закінчив середню школу. Від 2012 року мешкав у смт Велика Новосілка, закінчив місцевий професій­ний ліцей.

З 2014 року на фронті, служив за контрактом — кулеметник 9-ї роти 1-го батальйону 93-ї бригади; молодший сержант, заступник командира бойової машини — навідник-оператор.

Серпнем 2014 року зазнав поранення та потрапив у полон при прориві з Іловайсь­кого котла. Звільнений 21 вересня 2014-го з іще з 27 бійцями. Лікувався у шпиталі, повернувся на фронт. Перебуваючи у відпустці вступив на заочну форму навчання факультету післядипломної освіти — у Харківському національну університеті Повітряних сил імені Кожедуба.

6 серпня 2016-го загинув поблизу села Кримське (Новоайдарський район) внаслідок підриву на фугасі під час виконання бойового завдання — бійці проводили рекогносцировку переднього краю. Від вибуху «Мультик» і «Бармен» загинули на місці, «Тарік» помер у машині «швидкої», ще один боєць зазнав поранення.

9 серпня 2016 року похований в смт Велика Новосілка.

Без Дмитра лишилися батьки, четверо молодших братів, кохана дівчина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 8, місце 43.