Дем'яник Сергій Валерійович

Дем'яник Сергій Валерійович
Дата та місце народження: 26 березня 1988 р., м. Камінь-Каширський, Волинська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (26 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Посада: Заступник командира взводу
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2 вересня 2014 р. тіло Дем'яника С.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Народився Сергій Дем'яник 26 березня 1988 року в Камені-Каширському. Мати Сергія померла давно, і він проживав у рідному місті з сестрою, її чоловіком та двома дітьми. Навчався в гімназії № 2, по тому 2006 року закінчив профтехучилище у місті Камені-Каширському. Пройшов строкову військову службу в лавах ЗСУ. Батько майбутнього воїна Валерій Митрофанович проживав у Ковелі, і Сергій Дем'яник перед мобілізацією до Збройних сил також проживав у цьому місті та працював торговельним агентом.

З початком російської збройної агресії був мобілізований у квітня 2014 року до лав Збройних сил України, служив у 51-й механізованій бригаді. Разом із підрозділом брав участь у боях під Іловайськом.

Орієнтовно 29 серпня 2014 року боєць загинув під час обстрілу українських військовиків, що виходили з оточення так званим «зеленим коридором» біля села Новокатеринівка Старобешівського району. Спочатку тіло Сергія Дем'яника разом із тілами ще 87 невпізнаних полеглих українських солдатів 2 вересня 2014 року було вивезене з-під Іловайська до Запоріжжя, і волинянин ще два тижні вважався зниклим безвісти. Лише 15 вересня тіло бійця було впізнане родичами, і його перевезли на рідну Волинь.

Похований Сергій Дем'яник 17 вересня на кладовищі в рідному місті Камені-Каширському.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 3, місце 32.