Делюкін Юрій Петрович

Делюкін Юрій Петрович
Дата та місце народження: 29 липня 1994 р., смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 19 лютого 2017 (22 роки) Помер від поранень
Місце поховання: смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Помер 19 лютого 2017 р. о 05.40 у ВМКЦ Північного регіону (м. Харків) від поранення в голову отриманого 16 лютого 2017 р. поблизу смт Зайцеве (Бахмутський район Донецька область).

[ред. | ред. код]

Народився 1994 року в смт Черкаське на Дніпропетровщині. 2010 року закінчив Черкаську загально-освітню школу. Продовжив навчання у Новомосковському професійно-технічному училищі № 48, яке закінчив 2013 року за фахом кухаря. Але його мрією була військова служба в десантних військах. Захоплювався автомобілями та футболом.

Під час російської збройної агресії проти України з 2015 року служив за контрактом, майже рік виконував завдання на території проведення антитерористичної операції. Влітку 2017 планував вчитись на офіцера, склав перший іспит.

Солдат, стрілець-помічник гранатометника 5-ї роти 2-го парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, в/ч А1126, смт Гвардійське, Дніпропетровська область.

16 лютого 2017 року, під час обстрілу взводного опорного пункту поблизу смт Зайцеве, що на північ від окупованої Горлівки, дістав важке вогнепальне поранення у голову від кулі снайпера. З Бахмута був доставлений санавіацією до Харкова. Було проведено операцію, але врятувати життя воїна не вдалося, він помер о 5:40 19 лютого у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

Після прощання у військовій частині похований на кладовищі села Вільне Новомосковського району, поряд із могилою батька.

Залишились мати Тетяна Олександрівна і молодший брат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 8, місце 20.