Дейнега Сергій Валентинович

Дейнега Сергій Валентинович
Дата та місце народження: 11 вересня 1972 р., м. Бобровиця, Чернігівська область
Дата та місце смерті: 9 серпня 2014 (41 рік) с. Маринівка, Донецька область
Місце поховання: м. Бобровиця, Чернігівська область
Звання: Сержант
Посада: Заступник командира взводу
Обставини смерті: Загинув 9 серпня 2014 р. в районі прикордонного села Маринівка (Шахтарський район) на Донеччині під час обстрілу з РСЗВ ГРАД.

[ред. | ред. код]

Народився 1972 року в місті Бобровиця (Чернігівська область). Закінчив 1987-го Бобровицьку середню школу № 2, Київське професійно-технічне училище № 16 (1990) за спеціальністю столяр. До служби в ЗС СРСР працював у місцевому колгоспі. Служив в береговій охороні, в Приморському краю Росії. Останнє місце роботи — акціонерне товариство «Броварський завод пластмас».

Мобілізований у часі другої хвилі мобілізації 20 червня 2014-го. Заступник командира взводу 1-ї окремої гвардійської танкової бригади. На початку серпня 2014 року був поранений у руку і на певний час втратив слух; після надання медичної допомоги в польових умовах Сергій повернувся в стрій.

Загинув поблизу села Маринівка Шахтарського району під час артилерійського обстрілу терористами позицій Збройних Сил України з РСЗВ «Град».

Вдома лишилися дружина Інна та двоє синів — Едуард закінчив школу, Олександр навчався на той час в 11 класі, старенька мати та сестра Яна.

Похований з військовими почестями в Бобровиці 15 серпня 2014 року.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 25.