Деде Дмитро Васильович

Деде Дмитро Васильович
Дата та місце народження: 12 березня 1984 р., с. Єлизаветівка, Одеська область
Дата та місце смерті: 28 вересня 2017 (33 роки) зал.станція Іллєнко
Місце поховання: с. Підгірне, Тарутинський район, Одеська область
Посада: Дільничний інспектор прикордонної служби
Обставини смерті: Загинув 28 вересня 2017 р. близько 17:00 під час несення служби у наряді на ділянці відділу прикордонної служби Станично-Луганське, неподалік залізничної станції Іллєнко (Станично-Луганський район), за 800 м від кордону з РФ, в результаті підриву на фугасі з розтяжкою. Разом з Дмитром загинув старшина С. Гувір.

[ред. | ред. код]

Народився 1984 року в селі Єлизаветівка (Тарутинський район, Одеська область). Мешкав з родиною у селі Підгірне Тарутинського району.

Старший прапорщик, дільничний інспектор ДПСУ 1-ї категорії відділу прикордонної служби «Станично-Луганське» Луганського прикордонного загону. В зоні бойових дій з осені 2016 року, до того служив у в/ч 2197 (Білгород-Дністровський прикордонний загін, Південного РУ ДПСУ).

28 вересня 2017 року загинув пополудні під час несення служби у наряді на ділянці відділу — неподалік залізничної станції «Іллєнко» (Станично-Луганський район), за 800 метрів від кордону з РФ, внаслідок підриву на фугасі з «розтяжкою». Тоді ж загинув старшина Сергій Гувір.

Похований у селі Підгірне.

Без Дмитра лишились дружина Марія Миколаївна та двоє дітей — син Денис 2008 р.н. і донька Альбіна.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 6, місце 10.