Данилюк Володимир Володимирович

Данилюк Володимир Володимирович
Дата та місце народження: 10 вересня 1991 р., с. Черніїв, Івано-Франківська область
Дата та місце смерті: 12 серпня 2014 (22 роки) с. Культура, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Загинув 12 серпня 2014 р близько 10-ї години під час супроводу колони із пораненими в районі с. Культура, Старобешівський район, Донецька область. Колона потрапила у засідку терористів, внаслідок обстрілу Володимир отримав смертельне поранення у голову.

Народився 1991 року в селі Черніїв (Тисменицький район, Івано-Франківська область). 2008-го закінчив Черніївську ЗОШ, навчався у ВПУ № 18 до 2010 року — спеціальність «офіціант-бармен». Три місяці пробув на практиці в місті Алупка; працював у закладах громадського харчування офіціантом. Відслужив строкову службу в ЗС України в 2010—2011 роках — військова частина А-1979; начальник електростанції. Створив родину; мріяв про дітей.

Під час часткової мобілізації у травні 2014-го мобілізований. Стрілець, 5-й батальйон територіальної оборони «Прикарпаття».

12 серпня 2014-го загинув в першій половині дня під час супроводу колони із пораненими у зоні бойових дій біля села Культура Старобешівського району. Військова колона потрапила у засідку терористів, внаслідок обстрілу Володимир зазнав смертельного поранення у голову — підірвались на радіокерованих мінах МОН-50. На спущених колесах, з пробитими баками та осколком в двигуні вояки автобусом проїхали ще 18 кілометрів.

Вдома залишилися батько Володимир та мама Галина Федорівна Данилюки й дружина — був у церковному шлюбі з Василик Іриною

Похований в Чернієві 16 серпня 2014 року. Прощалося все село — тисячі людей прийшли віддати останню шану.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 3, місце 40.