Данів Михайло Богданович «Ахім»

Данів Михайло Богданович
Дата та місце народження: 9 листопада 1976 р., м. Калуш, Івано-Франківська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (37 років) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: с. Велика Знам'янка, Кам'янсько-Дніпровський район, Запорізька область
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, пожежна машина рухалась в автоколоні батальйону Донбас з с. Многопілля до с. Червоносільське. На околиці с. Червоносільске пожежна машина натрапила на позицію російського танку Т-72 зі складу 6-ї окремої танкової бригади збройних сил РФ і отримала пряме попадання. Михайло був за кермом машини. Загинув разом з Редом, Бані, Туром, Восьмим та Бірюком. Впізнаний за експертизою ДНК.

Був активістом Запорізького Євромайдану. З початком бойових дій на сході добровольцем розвідник-санітар 1-го взводу 3-ї роти резервного батальйону оперативного призначення «Донбас», псевдо «Ахім».

Загинув у бою під Іловайськом під час виходу з оточення. Він був разом з Бані, Редом, Бірюком, Восьмим та Туром в пожежній машині, яку розстріляли з танка Т-72 зі складу 6-ї окремої танкової бригади збройних сил РФ. Ідентифікований за експертизою ДНК майже через рік. 25 липня 2015 року воїна поховали у Великій Знам'янці.

Залишилися батьки, двоє братів, дружина та двоє дітей — 16-річний син і 3-річна донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 7, місце 24.