Данілов Ростислав Олексійович

Данілов Ростислав Олексійович
Дата та місце народження: 19 червня 1990 р., с. Велижани, Тюменська область, РРФСР
Дата та місце смерті: 8 листопада 2017 (27 років) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Звання: Солдат
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: 8 листопада 2017 р. близько опівдня дістав смертельне поранення у живіт від кулі снайпера калібром 12,7 мм, під час вогневого протистояння з противником в районі шахти Бутівки, що неподалік м. Авдіївка.

Народився 1990 року в селі Велижани (Тюменська область РРФСР). Переїхав з матір'ю на Дніпропетровщину, з малих років мешкав у П'ятихатках. Від 1996 року його вихованням із матір'ю займався вітчим. Закінчив середню школу у П'ятихатках, вступив до ВПУ у Жовтих Водах, здобув фах токаря. Працював за спеціальністю у Дніпрі, потім перейшов до локомотивного депо у П'ятихатках, працював зварювальником. Захоплювався автомобілями, мототехнікою та історичною літературою, любив бойові породи собак.

Після 1,5 років строкової служби у «Десні» 1 листопада 2016 року підписав контракт, і вже за 10 днів був у зоні бойових дій. Солдат, кулеметник 2-ї парашутно-десантної роти 1-го парашутно-десантного батальйону 25-ї бригади. Повернувшись з фронту на ротацію у серпні 2017-го, одружився, а вже 22 жовтня відбув на передову.

8 листопада 2017 року близько опівдня зазнав смертельного поранення у живіт від кулі снайпера — під час вогневого протистояння з противником в районі шахти «Бутівка»; помер дорогою до лікарні.

11 листопада 2017-го похований на Шевченківському кладовищі Дніпра.

Без Ростислава лишились мама, син, та вагітна на той час дружина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 9, місце 1.