Данілов Дмитро Анатолійович «Берег»

Данілов Дмитро Анатолійович
Дата та місце народження: 19 липня 1984 р., м. Черкаси
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (30 років) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, їхав у кабіні вантажної машини ЗІЛ разом із Черепом та Утьосом у складі автоколони батальйону Донбас по дорозі з с. Многопілля до с. Червоносільське. У правий бік машини влучив снаряд з протитанкового ракетного комплексу Фагот, ще один снаряд потрапив у двигун вантажівки. Загинув разом з Утьосом, Черепом, Варгом та Арсеналом. 3-го вересня тіло Берега разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. 16-го жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Ідентифікований по ДНК та визнаний загиблим слідчими органами, про що складено відповідну постанову.

[ред. | ред. код]

Ранком 29 серпня 2014 р., під час виходу т. зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, їхав у кабіні вантажної машини ЗІЛ разом із Черепом та Утьосом у складі автоколони батальйону «Донбас» по дорозі з с. Многопілля до с. Червоносільське. У правий бік машини влучив снаряд з протитанкового ракетного комплексу «Фагот», ще один снаряд потрапив у двигун вантажівки. Загинув разом з Черепом, Утьосом, Варгом та Арсеналом.

3 вересня тіло Берега разом з тілами 96 інших загиблих у т. зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. 16 жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Ідентифікований по ДНК та визнаний загиблим слідчими органами, про що складено відповідну постанову.

Місце поховання: м. Дніпропетровськ, Краснопільський цвинтар, ділянка № 79 (поховання № 6556, 48°25'17.0"N 34°57'13.0"E).