Чирва Андрій Олександрович

Чирва Андрій Олександрович
Дата та місце народження: 27 жовтня 1972 р., м. Димитров, Донецька область
Дата та місце смерті: 23 серпня 2018 (45 років) с. Кримське, Новоайдарський район, Луганська область
Місце поховання: м. Покровськ, Донецька область
Посада: Механік-водій
Обставини смерті: Загинув 23 серпня 2018 р. в ході 4-годинного бою, який почався о 5:50 поблизу с. Кримське (Новоайдарський район). Противник зі східної околиці Жолобка, під прикриттям артилерії та мінометного вогню, наблизився до передових позицій бригади та здійснив спробу захоплення спостережних постів. Разом з Андрієм загинули старший солдат М. Найда, солдат Т. Проценко та старший солдат М. Щербанюк.

[ред. | ред. код]

Народився 1972 року в місті Мирноград (Донецька область); мешкав у місті Покровськ. Займався приватним підприємництвом.

Волонтер від початку війни, ремонтував фронтові машини; 2015 року сам пішов на фронт. 15 лютого 2017-го вступив на військову службу за контрактом; старший солдат, механік-водій 2-го відділення 1-го взводу 2-ї штурмової роти батальйону «Айдар».

23 серпня 2018 року загинув від осколкового поранення в часі 4-годинного бою, який почався о 5:50 поблизу села Кримське (Новоайдарський район). Сили противника зі східної околиці Жолобка, під прикриттям артилерії та мінометного вогню, наблизилися до передових позицій бригади та здійснили спробу захоплення спостережних постів. Для відсічі нападу було застосовано резерви та здійснено вогневе ураження, внаслідок чого атаку вздовж Бахмутської траси було відбито. У бою загинули четверо українських захисників — старший солдат Мар'ян Найда, солдат Тарас Проценко, старший солдат Михайло Щербанюк та старший солдат Андрій Чирва, 7 зазнали поранень.

27 серпня 2018 року похований у Покровську, на Алеї почесних поховань.

Без Андрія лишились мама і дружина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 6, місце 28.