Чирцов Олександр Семенович «Піонер»

Чирцов Олександр Семенович
Дата та місце народження: 24 травня 1977 р., смт Десна, Козелецький район, Чернігівська область
Дата та місце смерті: 15 квітня 2015 (37 років) с. Піски, Донецька область
Місце поховання: м. Кобеляки, Полтавська область
Посада: Санітарний інструктор
Обставини смерті: Загинув 15 квітня 2015 р. унаслідок прямого влучання артилерійського снаряду у розташування медичної частини в селищі Піски (Ясинуватський район) під Донецьком.

Народився в смт Десна, у Кобеляках пройшло його дитинство. Родина Чирцових походить з Кобеляків (родове прізвище Лоза), постійно проживала в м. Артемівську Донецької області.

З початком військових дій на сході, Олександр із сім'єю переїхав до Полтави. Протягом зими 2013—2014 років перебував на Майдані Незалежності, був активним учасником Революції Гідності.

На початку 2015 року пройшов підготовчі курси санінструктора, у лютому добровольцем вирушив до зони бойових дій. Псевдо «Піонер», санінструктор та інструктор зі стрілецької справи окремої добровольчої роти «Карпатська Січ».

Загинув 15 квітня 2015 року в результаті прямого влучання артилерійського снаряду у розташування медичної частини в селищі Піски Ясинуватського району. Олександр в тому часі допомагав медикам, осколок від снаряда поцілив йому в серце, врятувати Чирцова не вдалося.

Похований 18 квітня 2015 року у Кобеляках.

Залишилися мама, дружина Чирцова Тетяна Ігорівна, донька Чирцова Софія Олександрівна 2010 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 2, місце 10.