Чибінєєв Роман Вікторович

Чибінєєв Роман Вікторович
Дата та місце народження: 4 червня 1989 р., м. Бердянськ, Запорізька область
Дата та місце смерті: 11 квітня 2019 (29 років) Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув увечері 11 квітня 2019 р. під час прицільного обстрілу позицій ЗСУ на Приазовському напрямку, отримавши смертельне кульове поранення.

[ред. | ред. код]

Народився 1989 року в місті Бердянськ (Запорізька область); рано втратив батьків. 1993 року прибув до середньої групи дошкільного відділення Бердянської школи-інтернату; 2004-го після закінчення 9 класів продовжив навчання в Бердянському професійно-будівельному ліцеї.

2016 року вступив на військову службу за контрактом; старший солдат, командир десантно-штурмового відділення 79-ї бригади.

11 квітня 2019-го загинув у бою на Приазовському напрямку — ближче до опівночі противник намагався провести розвідку боєм. Старший солдат Чибінєєв перебував на ВОП та вчасно помітив пересування групи ворожої піхоти, разом із побратимами відкрив вогонь по ворогу і цим примусили відступити. У ході бою при зміні позиції зазнав поранення, несумісного з життям.

16 квітня 2019 року похований в місті Київ на Байковому кладовищі.

Без Романа лишився брат — Герой України Валерій Чибінєєв.

Брат Романа Валерій загинув 3 березня 2022 у боях за Гостомель . За даними ГУ МО України, Валерія було вбито під час виконання спецзавдання ГУ розвідки МО України.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 5, місце 12.