Чоп Сергій Миколайович

Чоп Сергій Миколайович
Дата та місце народження: 30 грудня 1968 р., м. Біла Церква, Київська область
Дата та місце смерті: 8 грудня 2014 (45 років) с. Піски, Донецька область
Місце поховання: м. Біла Церква, Київська область
Посада: Стрілець-зенітник
Обставини смерті: Загинув в день 8 грудня 2014 р. під час обстрілу російськими бойовиками селища Піски під Донецьком. Разом з Сергієм загинули старшина М. Петрученко та солдат А. Ременюк. Під час цього обстрілу також загинули бійці 1-ї окремої танкової бригади: старший солдат В. Лавренчук, солдат В. Носенко та сержант В. Бойко.

Закінчив Білоцерківське ПТУ № 15, пройшов строкову службу в лавах Повітрянодесантних військ РА, ветеран-«афганець». Демобілізувавшись, працював на Білоцерківському комбінаті хлібопродуктів, у охоронних структурах. Був активістом організації ветеранів-десантників.

Брав активну участь у подіях Революції Гідності. Після оголошення часткової мобілізації намагався як доброволець стати до лав батальйону «Айдар», по тому — 25-ї окремої аеромобільної бригади. 24 серпня 2014-го призваний за мобілізацією, направлений до 95-ї окремої аеромобільної бригади. Зрештою — механік-водій БТР 90-го окремого десантного батальйону.

Загинув 8 грудня 2014-го в селищі Піски під час обстрілу, який вчинили російські терористи. Тоді ж загинули Микола Петрученко та Андрій Ременюк.

Без Сергія лишилися мама, дружина, син і донька. Син теж перебував у зоні бойових дій, обороняв Маріуполь.

11 грудня 2014-го Сергія поховали в Білій Церкві, кладовище «Сухий Яр», алея Слави.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 10, місце 6.