Чередніченко Денис Ігорович

Чередніченко Денис Ігорович
Дата та місце народження: 23 квітня 1985 р., м. Чернігів
Дата та місце смерті: 26 вересня 2014 (29 років) сел. Орлово-Іванівка, Шахтарський район, Донецька область
Місце поховання: м. Чернігів
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 26 вересня 2014 р. близько 9:30 ранку на другому блок-посту опорного пункта №2 Могила Гостра, що знаходився в районі селища Орлово - Іванівка (Шахтарський район Донецька область) під час обстрілу блок-посту терористами підрозділу українських військ з РСЗВ Град, гранатометів, мінометів і танків, врятувавши п'ятьох побратимів.

[ред. | ред. код]

Закінчив чернігівську ЗОШ № 12. Відслужив строкову службу. Працював охоронцем на ВО «Хімволокно», встановлювачем склопакетів. Захоплювався страйкоболом. Брав участь у подіях Революції Гідності. В часі війни — стрілець 169-го навчального центру Сухопутних військ. З 22 серпня в зоні бойових дій.

Загинув уночі проти 27 вересня 2014-го, в районі селища Малоорлівка (Шахтарський район, Донецька область), під час обстрілу терористами блокпосту підрозділу українських військ з РСЗВ «Град», гранатометів, мінометів і танків. Близько 23-ї години один зі снарядів влучив просто в блокпост, разом з Денисом загинули ще двоє військовиків — Олександр Приходько та Максим Озеров.

Без Дениса лишились мама, наречена Дарина.

Похований у місті Чернігів 1 жовтня 2014-го, кладовище «Яцево».

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 8, місце 27.