Чеботарь Руслан Петрович «Німий»

Чеботарь Руслан Петрович
Дата та місце народження: 4 травня 1978 р., смт Копайгород, Барський район, Вінницька область
Дата та місце смерті: 9 липня 2016 (38 років) смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: смт Копайгород, Барський район, Вінницька область
Звання: Солдат
Посада: Кулметник
Обставини смерті: Загинув 9 липня 2016 р. під час виконання бойового завдання поблизу смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область. Разом з Русланом загинули солдат О. Домашенко та старший сержант В. Новгородський.

[ред. | ред. код]

Народився 1978 року в Копайгороді (Барський район, Вінницька область). В дитинстві переїхав з мамою на Літинщину, мешкав у Селищі, де закінчив загальноосвітню школу. Мешкав у Літині.

24 квітня 2015 року мобілізований як доброволець, пройшов підготовку на Рівненському полігоні. Спочатку служив снайпером, потім кулеметником роти вогневої підтримки; солдат 25-го окремого мотопіхотного батальйону.

9 липня 2016-го вранці противник розпочав масований артилерійський обстріл, під прикриттям якого спробував провести атаку поблизу села Троїцьке на позиції ЗСУ. Загинули старший сержант Володимир Новгородський, солдати Руслан Чеботарь — смертельно поранило уламком від снаряду, та Олександр Домашенко (за іншими даними — біля смт. Луганське); атаку було відбито. Ще один вояк помер від поранень, двоє перебували у тяжкому стані, кілька легкопоранених й контужених.

13 липня 2016 року похований в Копайгороді.

Без Руслана лишились мати та бабуся.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 4, місце 44.